
Керівник Чернівецької митниці Микола Салагор написав заяву на звільнення, але відкликав її. Про це в інтерв'ю сказав заступник ДФС України Костянтин Лікарчук.
Схоже, у Державній фіскальній службі (ДФС) назрів конфлікт - між главою ДФС Романом Насіровим та його заступником (по митниці) Костянтином Лікарчуком. Такий висновок можна зробити з бліц-інтерв'ю Костянтина Лікарчука РБК-Україна.
Заступник голови ДФС (по митниці) не дуже ввічливо відгукнувся про свого шефа в контексті кадрової ситуації на Закарпатській та Чернівецькій митницях, а також розкритикував плани Кабміну щодо реформування ДФС.
Депутат з Буковини офіційно попросив Яценюка про передачу чернівецької митниці іноземцям
Судячи з розмови, ситуація на Чернівецькій митниці теж складна.
- Минулого тижня я отримав заяву про звільнення начальника Чернівецької митниці Миколи Салагора, виконуючи доручення прем'єр-міністра, яке особисто мені було дано в минулий понеділок увечері. Я його (Салагора, - ред.) викликав, доніс доручення прем'єр-міністра, він написав заяву - і через кілька годин я дізнався, що він її відкликав після бесіди з Романом Насіровим, - зазначив Костянтин Лікарчук. - Ніякого пояснення цієї нагоди я не отримав, але було розпочато службове розслідування щодо факту отримання мною цієї заяви.
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Оставить комментарий