
Довговічні парасолі у два складання, з поліестеру та сталевими спицями
Зима позаду, а весна й наступні за нею пори року не обходяться без дощів. Щоб несподівана злива не підмочила вашу зовнішність, треба бути у всеозброєнні. Зброя проти дощу – парасолька.
Класифікація парасолі
- Класифікувати парасолю можна за кількома ознаками, які впливають на її якість і вартість, - каже продавчиня спеціалізованого відділу з продажу парасоль Оксана Меленко. - Серед цих ознак, насамперед, країна-виробник парасолі, кількість та якість її спиць, якість тканини її купола, кількість складань парасольки та спосіб її згортання-розгортання.
Позаяк в Україні парасолі не виробляють, орієнтуватися слід на закордонний крам. Серед фірм-виробників, на які варто звернути особливу увагу – "Top", "Sun Rain", "Frei Regen", з дешевших – "Golden Rain".
Наступним параметром вибору парасолі є кількість її спиць та їхню якість, що залежить від матеріалу виготовлення. Крім сплавів металів чи сталі, нині застосовують інші технології, наприклад, поєднання в одній спиці сталевої та пластмасової частин, що додає їм особливої міцності та стійкості до сильних поривів вітру. Діапазон кількості спиць досить великий: в одній парасолі їх може бути від 8 до 32, проте особливо захоплюватися великою кількістю спиць не варто. Найкращу міцність парасолі забезпечує 8-16 спиць, більша їхня кількість міцності не додає, тож у цьому разі ми платимо не за практичність, а, радше, за оригінальність.
Не варто захоплюватися також надмірною кількістю складань парасолі. Нині є моделі, котрі дозволють скласти її не лише вдвічі-втричі, а навіть у чотири рази. Проте найміцніші парасолі – у два складання.
Щодо тканин, з яких виготовляють купол парасолі, то нині найчастіше використовують нейлон, понч та поліестер: якість цих матеріалів зростає у названому порядку.
Важливою деталлю парасолі є елемент кріплення її спиць. Існує два види кріплень, які називають «коронками» та «лебідками». Розрізнити їх зможе навіть неспеціаліст. Коронки, які вважають кращими, бо їх легше ремонтувати, містять у собі пружину, «лебідки» - мотузку.
На вартість парасолі впливає й спосіб поводження з нею. Найпростіші механічні парасолі господар розгортає та згортає вручну, напівавтоматичні парасольки розгортаються з допомогою кнопки, а згортають їх уручну, цілком автоматичні – розгортаються і згортаються легким натисненням кнопки.
Ремонт – справа удачі
Якщо, попри ретельний вибір, з парасолею не поталанило, або ж ремонту потребує ваша улюблена старенька, доведеться напружитися. На відміну від попередніх років, коли у Чернівцях було достатньо майстерень з ремонту парасоль, нині їх катма. Принаймні журналістові «Погляду» вдалося знайти лише одну на початку вул. Руської. Інша порада - з питаннями ремонту зверніться до продавців парасольок. Майже кожен із них може запропонувати послуги кого-небудь із приватних майстрів. Щоправда, відремонтувати вдасться не кожну парасольку, а у разі з дешевою, це навіть економічно невигідно, позаяк заміна однієї спиці обійдеться у 20-25 грн.
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Оставить комментарий