
15 липня Петро Порошенко призначив Геннадія Москаля головою Закарпатської ОДА, який раніше працював на посаді керівника Луганської області. "Телеканал новин 24" склав підбірку з найцікавіших фактів з життя та кар'єри політика.
Почав кар’єру залізничником
У 1970 Москаль закінчив Чернівецький технікум залізничного транспорту. Того ж року розпочав трудову діяльність. У 20 років став оглядачем вагонів відділу вагонного господарства Тернопільського відділення Львівської залізниці.

Москаль і міліція
Після служби у Збройних силах СРСР Москаль подався у міліціонери. Навчався у Львівській спеціальній середній школі міліції МВС СРСР, а з 1975 почав працювати в органах внутрішніх справ.
За цей час Москаль зробив блискавичну кар'єру від інспектора до заступника міністра внутрішніх справ України, генерала-лейтенанта міліції.


Кандидат юридичних наук
У 2002 Москаль отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук, захистивши кандидатську дисертацію на тему "Інститут тимчасового генерал-губернатора в Україні у кінці XIX — на початку XX ст." у Національному університеті внутрішніх справ України.

Політична кар’єра
Народний депутат України від фракції партії "Батьківщина". У 2011-2013 входив до складу політичної партії "Фронт Змін", однак після її вливання до "Батьківщини" перейшов із іншими однопартійцями до нової партії, отримавши місце у політичній раді "Батьківщини".
З 2007 народний депутат України VI та VII скликань, з грудня 2012 перший заступник голови комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

"Вигнання"
25 серпня 2014 на закритому засіданні партії "Батьківщина" був виключений з партії і всіх її керівних органів.
- Тих, хто має власну думку і активно її висловлює, не люблять ніде. Тому, думаю, що основна причина те, що я мав власну думку щодо процесів, які відбуваються в державі, і критикував тих висуванців "Батьківщини", в яких партія помилилася, - прокоментував тоді своє вигнання Москаль.

Нагороди
Заслуженний юрист України (1997), Заслужений юрист АР Крим. Нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ та ІІ ступенів, іменною вогнепальною зброєю. Лауреат Всеукраїнської програми "Лідери регіонів" (2002).
Москаль і сім’я
Сім'я. Політик одружений. У нього є дочка, двоє онуків.
Громадська робота
Президент Чернівецького автомобільного клубу "Буковина".
Москаль і терористи "ЛНР"
До 15 липня 2015 року Геннадій Москаль займав посаду голови Луганської військово-цивільної адміністрації. На Луганщині він прославився жорсткою позицією щодо боротьби з контрабандою на прифронтовій території, а також — щодо незаконного перетину лінії розмежування з так званою "ЛНР".
На фото: Селфі Москаля на фоні окупованої Луганщини і бойовика "ЛНР" по той бік річки

Знову на Закарпатті
Від 15 липня Москаль — голова Закарпатської ОДА. Рішення про таке призначення Президент України Петро Порошенко прийняв після подій у Мукачевому 11 липня, де внаслідок перестрілки між "Правим сектором" та людьми нардепа Михайла Ланьо загинули люди. Не останню роль у цьому конфлікті відіграла проблема контрабанди у регіоні.
Раніше Геннадій Москаль вже працював головою Закарпатської ОДА. Це призначення було ще далекого 2001-го року.
На фото: Перший робочий день Москаля на новій посаді 16 липня — керівник області вже вліз у розбірки, які виникли через приватизацію магазину у центрі Ужгорода.

Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Оставить комментарий