• РУС
  • УКР
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Недвижимость
  • Работа
Pogliad.ua – Вторник, 19 Января 2021
  • Новости 
    • Черновцы
    • Буковина
    • Украина
    • Мир
    • Политика
    • Деньги
    • Интервью
    • Криминал
    • Здоровье
    • Образование
    • Культура
    • Спорт
    • Архив
  • Фото
  • Видео
  • Блоги
  • Афиша
  • Предложения 
    • Авто
    • Быт
    • Строительство
    • Гардероб
    • Продукты
    • Послуги
    • Разное
  • Life 
    • Авто
    • Леди
    • Кухня
    • История
    • Наука
    • Отдых
    • Советы
    • Интересное
  • Пресс-релизы
X
Поиск по сайту
Добавить
X
Добавить объявление / новость
Новость на pogliad.ua
Объявления на vidido.ua
Объявление в газету Від і дО
Размещение информации на ресурсах От и До
X

Нове фото


Форма заявки

X
Размещение объявления с помощью формы - это удобный способ, который экономит Ваше время. После заполнения заявки с Вами свяжется оператор "От & nbsp; и & nbsp; К" с 9-00 до 18-00.
Внимание! Последний срок подачи объявления через сайт - вторник, 18 час.



Спасибо за ваш отзыв!

У департаменті освіти пояснили, чому БДФЕУ приєднують до ЧНУ

Образование
01.02.2016 | 17:15
21
2500
Комментировать
Поделиться
Facebook Google+ Twitter Viber Telegram Whatsapp
Распечатать
A A A
Чиновники запевнили громадськість, що студенти не постраждають від нововведень

Директор департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Палійчук під час брифінгу розповіла, чому постало питання про об’єднання ЧНУ і БДФЕУ, передає кореспондент vidido.ua.  

- Це є частиною процесу оптимізації, який відбувається в усій Україні та й загалом у світі. За останні роки ми маємо різке збільшення кількості вузів з ІІІ-ІV рівнями акредитації і показник кількості цих вузів у нас в рази вищий, ніж мають країни Європи. Однією з причин оптимізації є більш раціональний розподіл матеріальних і наукових ресурсів, - повідомила О. Палійчук.  

Разом з тим чиновниця зазначила, що сама форма, в якій інформацію донесли до студентів, батьків та колективу БДФЕУ, є неповагою до цих людей.  

До слова, очільники обласної влади так само дізналися про факт об’єднання з Інтернету, як і всі інші. Себто можна було поставитися до людей коректніше. Тоді не було б такої різкої реакції спротиву суспільства, яку маємо зараз.  

Найголовніше, чиновники запевнили громадськість, що студенти не постраждають від нововведень, вони навчатимуться за тією ж формою, що й навчалися, лиш з різницею, що тепер в ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Так само в процесі оптимізації намагатимуться якомога більше врахувати інтереси трудового колективу БДФЕУ.  

Теги: БГФЭУ – Черновцы – об'єднання – Палійчук

Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Похожие записи

Завершується об'єднання БДФЕУ та ЧНУ
Завершується об'єднання БДФЕУ та ЧНУ
У міськради Чернівців запитують, чи надавала вона дозвіл на реорганізацію БДФЕУ
У міськради Чернівців запитують, чи надавала вона дозвіл на реорганізацію БДФЕУ
Студенти БДФЕУ рушили з протестом під Чернівецьку міську раду
Студенти БДФЕУ рушили з протестом під Чернівецьку міську раду
Сотні студентів БДФЕУ вийшли на протест під Чернівецьку ОДА
Сотні студентів БДФЕУ вийшли на протест під Чернівецьку ОДА
irinamatsko (irinamatsko)
X
Орфографическая ошибка в тексте:

Оставить комментарий

Минимальная длина комментария 5 символов  Выход
Unknown user
че
че 01.02.2016 19:40:09
Себя c Яценюком отоптимизируй, все будут только рады.
Ответить
чернівчанка
чернівчанка 01.02.2016 20:41:56
Студенты и их родители уже пострадали!Родители поняли что за те самые корочки можно заплатить в 2 раза дешевле!Ах да давайте многоуважаемый ЧНУ присоединим к БДФЭУ! Прядко хоть научит 1 дисциплине 2 не брать взятки!
Ответить
Володимир
Володимир 01.02.2016 20:53:33
Що у Прядка цяцьку забрали? Чи чемоданчик не встиг занести?
Ответить
Paprika
Paprika 01.02.2016 21:13:22
Для користувача чернівчанка: 1.Загнобить индивидуальность личности студента - это не дисциплина. 2. Благотворительные взносы - это тоже взятки. Обязательный документ о принятии на работу до сдачи госэкзамена это принуждение к коррупции. Ректорат даже мелочно заказывал самые дорогие букеты на выпускные экзамены и торжества. Его задача организовать высокий уровень профобучения, но преподавателибывшиестуденти без практического опыта этому не способствуют. Чтобы понять отношение прядка к образовательной стороне вуза почитайте его "научные труды", которые в обязательном порядке должен бил приобрести каждый студент..
Ответить
Коля
Коля 01.02.2016 21:15:40
Це - підла оптимізація!
Ответить
Коля
Коля 01.02.2016 21:20:46
Для користувача Paprika: 1.Так, дисципліна в БДФЕУ є ! І це дуже добре! 2.Благодійні внески - жодних! І це теж дуже добре! А ви, Paprika, мабуть, з ЧНУ?
Ответить
VVV
VVV 01.02.2016 21:24:06
Складається таке враження, що саме ця людина причетна до "оптимізації"
Ответить
paprika
paprika 01.02.2016 21:35:39
Для користувача Коля: Нажаль, ні. Я випускниця 2009р., а моя сестра 2012. тому, юний прЯдківець, не чеши мені гриву.. на собі відчули все написане і навіть більше. Пам"ятаючи, що творилось в інституті у період "помаранчевої революції" аж моторошно на все це дивитись - маленьке ватне "бдфеу наш" о_О Ну удачі !)
Ответить
Коля
Коля 01.02.2016 23:48:19
Для користувача paprika:Якщо так було погано вчитись вам, чому вступила в той же вуз ваша сестра?!
Ответить
Маша
Маша 01.02.2016 23:50:12
Для користувача paprika: Почему же не перевилась в ЧНУ?
Ответить
Оля
Оля 01.02.2016 23:51:56
Для користувача paprika: Да, сама вляпалась и сестру за собой потянула. Звучит как-то странно!
Ответить
Наташа
Наташа 02.02.2016 01:12:51
Для користувача paprika: я закончила в 2011, единственное, что подтверждаю в ваших словах, так это стол при выпуске НО на стол я скидывалась и в универе, аналогично и с бумажкой о трудоустройстве по направлению вуза- это реалии украинского образования, мне странно видеть, что это кого то шокирует, у вас что, друзей студентов нигде кроме бдфеу не было?
Ответить
чернівчанка
чернівчанка 02.02.2016 01:55:55
мне очень приятно читать что не только я болею за БДФЭУ!В общем образование по всему миру похоже на сценарий фильма"Башня из слоновой кости"!А у меня другой прикол был за курсовую роботу по менеджменту с меня потребовали лисью шапочку!Я конечно на это не пошла так у меня была единственная тройка за все годы обучения!А еще если закроется БДФЭУ многие дети не смогут продолжать образования!Ибо многие не потянут таксы в ЧНУ и Одесском универе!Прядко правильно сделал ставку 1 дешевизна 2 не подкупность 3 интересные предметы и курсы!То есть прошу дайте детям учится!А то что пацюк с яйценосом говорят то в это надо верить на 10%
Ответить
Макс
Макс 02.02.2016 02:27:03
А директор департамента хоть вникла в проблему? Такое впечатление, что это просто отговорки.Почему такое внезапное решение? Просто как снег людям на голову! Пусть попробует применить эту ситуацию к своим детям, тогда, наверное, будут другие аргументы!
Ответить
ректор мельничук
ректор мельничук 02.02.2016 09:34:52
я всіх і у всіх беру
Ответить
огурец
огурец 02.02.2016 11:29:35
ПаприкеПрядка на детекторе лжи надо проверить - скока лямов из бюджета стырил (особнячки детям и внукам на улице Коперника, сауны и т.д.), то шо жил не на зарплату - это точно
Ответить
Буковинец
Буковинец 02.02.2016 11:32:54
Требуем широкую автономию для Буковины! Требуем проведения референдума о выходе из состава Украины и вхождения в Румынию!Мы не будем жить на коленях, мы - буковинцы-европейцы! Мы не рабы -украинцы, нас в стойло не загнать!
Ответить
мэй
мэй 02.02.2016 11:42:53
Для користувача Буковинец[от 8 до 12 на кукурузное поле всех там ваш майдан -уже одни обезьяны напрыгали
Ответить
юрий
юрий 03.02.2016 18:01:12
надо ещё студентам стипендии отменить(как отменили обеды в школах деткам) и обязательную службу в АТО для них ввести, . в стране кризис .скакали? теперь жрите..
Ответить
paprika
paprika 03.02.2016 21:44:36
Для користувача Коляі Оля: Машане перевелась в ЧНУ, бо вступила на державний.. прийшлось потерпіти 5 років (потім звичайно перевчалась на практичних курсах), а коли вступала моя сестра я була на третьому курсі.. увесь шикардос почався у період випускних курсів..Наташа у друзів з інших вузів були лише банальні взятки на іспитах, а літніх практик з мітлою, довідок про роботу до держіспиту, шопінгзамірів на вахті, читкаморілі вагітній студентці, яка прийшла проситись на заочний, фінансових штрафів, замовлення найдорожчих букетів, виключення з інституту , студентів, які приймали свідому участь у помаранчевій революції, некомпетентних профільних викладачів-студентів і ще дофіга # у них таки не було..)
Ответить
Для користувача paprika:
Для користувача paprika: 06.02.2016 21:08:30
Мені дуже прикро, що у вас залишились такі неприємні емоції із студентського життя. На таке ніхто не заслуговує, адже студентські роки - це найкращі роки молодого життя. Коли вже не дитина, але ще і не дорослий, коли починає формуватись особистість, видимість себе у своєму житті зараз і в майбутньому, взаємодія із оточуючими різного статусу. Можна багато слів написати про важливість формування особистості та фахівця у студентські роки. Я маю спогади із навчання і в ЧНУ, і в БДФА. Спогади лише найкращі. Звичайно, що були і сльози, конфлікти, і непорозуміння, і образи! Але жодної ситуації я не можу пригадати із різько негативними емоціями - вони просто не лишили сліду на моїй свідомості, лише позитивні моменти.
Ответить
Минимальная длина комментария 5 символов  Выход
Unknown user

Популярные новости

Стало відомо, коли в Україну прийдуть справжні морози
Стало відомо, коли в Україну прийдуть справжні морози 29.12.2020 16:14
  0   50309
Українців попередили про погіршення погодних умов
Українців попередили про погіршення погодних умов 27.12.2020 16:37
  0   13966
У річці, поблизу Рима, виявили тіло українки
У річці, поблизу Рима, виявили тіло українки 07.01 23:05
  0   11618
На Буковині 15-річна дівчина покінчила з життям, наковтавшись пігулок
На Буковині 15-річна дівчина покінчила з життям, наковтавшись пігулок 23.12.2020 09:52
  0   9092
На Буковині сталася смертельна ДТП
На Буковині сталася смертельна ДТП 17.01 18:47
  0   9029
Погода
Погода в Черновцах

влажность:

давление:

ветер:

Погода на sinoptik.ua в Киеве
© 2003 – 2021
Использование материалов pogliad.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на pogliad.ua.
Проект входит в медиа группу

Фоторепортажи

У терапевтичному відділенні Новоселицької ЦРЛ триває ремонт
У терапевтичному відділенні Новоселицької ЦРЛ триває ремонт Вчера в 12:44
У 2020 р. на Буковині відбувався процес осучаснення шкільних харчоблоків
У 2020 р. на Буковині відбувався процес осучаснення шкільних харчоблоків Вчера в 09:19
У Єгипті археологи виявили поховальний храм, понад 50 дерев’яних саркофагів
У Єгипті археологи виявили поховальний храм, понад 50 дерев’яних саркофагів 17 Янв 2021 в 19:24

Видеорепортажи

Наталія Гусак: У минулому році на території Буковини запрацювала перша патронатна сім'я
Наталія Гусак: У минулому році на території Буковини запрацювала перша патронатна сім'я 15 Янв 2021 в 15:19
Н. Гусак: З 1 квітня документи прийматимуть тільки в електронному вигляді через систему Соціальна громада
Н. Гусак: З 1 квітня документи прийматимуть тільки в електронному вигляді через систему Соціальна громада 15 Янв 2021 в 14:49
Іларій Мінтянський: На оздоровлення дітей Буковини передбачено 8,5 млн грн
Іларій Мінтянський: На оздоровлення дітей Буковини передбачено 8,5 млн грн 15 Янв 2021 в 14:14

Меню

  • Черновцы
  • Буковина
  • Украина
  • Мир
  • Политика
  • Деньги
  • Криминал
  • Здоровье
  • Образование
  • Культура
  • Спорт

Редакция

  • Контакты
  • Рекламодателям
  • Від і дО

Контакти

(0372) 522-080

poglyad.chn@gmail.com

г. Черновцы, пр. Независимости 96, 6 этаж

Соцсети

Разработка сайта – Brilliant IT
  • Новости
  • Фото
  • Видео
  • Блоги
  • Интервью
  • Афиша
  • Life
  • Новости компаний
  • Карта сайта