
Мансарди не так давно увійшли в моду в Україні, сам задум використовувати приміщення горища для розширення житлової площі не новий, але ефективний, - при невеликих затратах, тільки трохи змінивши конфігурацію даху і горища, можна отримати повноцінний поверх, де можна обладнати приміщення будь-якого цільового призначення.
Мансардні приміщення проектують, як в будинках котеджного типу, комерційно-виробничого призначення, так і в багатоповерхівках, завдяки цьому архітектори вирішують зразу декілька питань, це і використання горища, збільшення корисної площі та завдяки складному даху покращення зовнішнього вигляду будівлі. Але в мансардного даху є і недоліки: шум, холод, спека, негерметичність (протяги "видувають" через не щільні теплоізоляційні матеріали Ваш комфорт), можливість протікання – це основні з них.
ЯК ІЗ ЦИМ БОРОТИСЯ? - ДОПОМОЖЕ ПІНОПОЛІУРЕТАН

Зіштовхнувшись із проблемами теплоізоляції мансарди, будівельники як їх тільки не вирішували, і мінвата, і ековата з гідро- та паробар’єрами в кілька шарів, і пінопласт листовий, але повністю вирішити не вдавалося. У ековати та мінвати обмежений термін експлуатації 5-10 років, та й не є вона цілком безпечною через застосування під час виготовлення фенольних смол. Пінопласт, крім того, що горючий, його полюбляють гризуни, також його не так просто монтувати, особливо на стиках та дахах складної форми, щоб можна було ліквідувати повністю точки продування чи промерзання. На жаль, при затраті досить великої кількості грошей на ці матеріали, та часу на їх монтаж, питання утеплення та шумоізоляції вирішити повністю не вдається. Але з винайденням нового сучасного утеплювального матеріалу - ПІНОПОЛІУРЕТАНУ з`явилася можливість вирішити всі проблеми з УТЕПЛЕННЯМ, ГІДРОІЗОЛЯЦІЄЮ, ШУМОІЗОЛЯЦІЄЮ за один раз.
Тому що пінополіуретан:
- безшовний, - утеплює безшовним шаром всі щілини, стики даху зі стінами, фронтонами, по коньку, навколо мансардних вікон, виключаючи повністю точки промерзання та продування;
- має відмінну адгезію (прилипання) до будь-яких будівельних матеріалів (бетону, цегли, дерева, заліза, скла);
- зовсім не поглинає вологу, що збільшує термін експлуатації до 50 років;
- не цікавий для гризунів, комах, грибків;
- у три рази кращий коефіцієнт теплопровідності 0,019 Вт/(м•K);
- придатний для утеплення мансардного даху будь-якої форми, навіть сфери чи купола;
- ППУ екологічний, не шкідливий, після затвердіння повністю нейтральний;
- не горючий;
- наносити його можна швидко (наприклад, дах площею 200 кв. м утеплюють за один робочий день);- за одне нанесення ви отримуєте 3 послуги: утеплення, шумоізоляцію та герметизацію.

Після утеплення та шумоізоляції пінополіуретаном мансардний дах буде комфортним місцем перебування і в тріскучі морози, і шалену літню спеку, затрати на опалення чи кондиціонування мансарди не будуть «душити бюджет» її власників.
У сучасних українських реаліях теплоізоляція будинків чи споруд напряму пов’язана з витратами на обслуговування, опалення чи охолодження приміщень, і ці витрати постійно зростають, через підвищення цін на газ, електроенергію і навіть дрова. З настанням холодів важливо не тільки, чим опалювати газом чи дровами, але й наскільки бережуть тепло конструкції вашої оселі, щоб не втрачати ВСЕ ДОРОЖЧЕ ТЕПЛО, позбутися сирості, конденсату - ТРЕБА УТЕПЛЯТИ!
Кращий сучасний утеплювач – це ПІНОПОЛІУРЕТАН, він збереже затишок і ваші гроші, інвестиція в теплоізоляцію окупиться за 3 роки та надалі безкоштовно буде працювати на ваш комфорт, ще понад 50 років.
«Збережіть комфорт і влітку, і зимою. Економте з ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ»
на правах реклами
Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter