• РУС
  • УКР
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Недвижимость
  • Работа
Pogliad.ua – Четверг, 23 Марта 2023
  • Новости 
    • Черновцы
    • Буковина
    • Украина
    • Мир
    • Политика
    • Деньги
    • Интервью
    • Криминал
    • Здоровье
    • Образование
    • Культура
    • Спорт
    • Архив
  • Фото
  • Видео
  • Блоги
  • Афиша
  • Предложения 
    • Авто
    • Быт
    • Строительство
    • Гардероб
    • Продукты
    • Послуги
    • Разное
  • Life 
    • Авто
    • Леди
    • Кухня
    • История
    • Наука
    • Отдых
    • Советы
    • Интересное
  • Пресс-релизы
X
Поиск по сайту
Добавить
X
Добавить объявление / новость
Новость на pogliad.ua
Объявления на vidido.ua
Объявление в газету Від і дО
Размещение информации на ресурсах От и До
X

Нове фото


Форма заявки

X
Размещение объявления с помощью формы - это удобный способ, который экономит Ваше время. После заполнения заявки с Вами свяжется оператор "От & nbsp; и & nbsp; К" с 9-00 до 18-00.
Внимание! Последний срок подачи объявления через сайт - вторник, 18 час.



Спасибо за ваш отзыв!

Під Києвом 350 солдатів-строковиків влаштували бунт

Украина
13.10.2014 | 17:00
15
2567
Комментировать
Поделиться
Facebook Twitter Viber Telegram Whatsapp
Распечатать
Під Києвом 350 солдатів-строковиків влаштували бунт
Колона вирушила на Адміністрацію президента
Фото: Facebook
A A A
Солдати пішки вирушили "в гості" до Порошенка

На базі Нацгвардії у Нових Петрівцях під Києвом 350 солдатів-строковиків збунтувалися і пішки вирушили до столиці. Про це повідомляє "Дзеркало тижня".

Колона вирушила на Адміністрацію президента, скандуючи гасла проти Петра Порошенка.

За даними джерела, перед цим бійці Нацгвардії протягом чотирьох діб вимагали виплатити їм грошове забезпечення, яке вони тривалий час не отримували. Також нацгвардійці вимагали, щоб їм видали зимову форму та екіпіровку і поводилися з ними "як з людьми, а не як з худобою".

Солдати мають намір вимагати від президента звільнення командирів військової частини, які допустили подібне положення справ.

Перед тим, як залишити межі частини, бійці замкнули командирів у господарських приміщеннях. Офіцери, вибравшись, намагалися наздогнати бійців і відмовити їх від походу на Київ, але безуспішно, зазначає джерело.

Чернівчани вдома не служитимуть

Між тим, командування Національної гвардії офіційно повідомило, що "проводить переговори з групою військовослужбовців строкової служби, які вийшли на акцію протесту в одній з частин під Києвом".

"Військовослужбовці строкової служби, які відслужили відведений термін, вимагають демобілізації. В даний час між сторонами триває переговорний процес з метою врегулювання конфліктної ситуації", - йдеться в повідомленні прес-служби Нацгвардії, оприлюдненому 13 жовтня.

Нагадаємо також, що 13 жовтня президент Петро Порошенко вніс у Верховну Раду кандидатуру командуючого Національною гвардією Степана Полторака на пост міністра оборони.

Теги: Київ – солдати – Порошенко – бунт – строковики – Нацгвардія

Если вы заметили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Похожие записи

Бойовики 35 разів обстріляли позиції сил АТО і брали штурмом аеропорт
Бойовики 35 разів обстріляли позиції сил АТО і брали штурмом аеропорт
Полк Азов перейде до складу Нацгвардії
Полк Азов перейде до складу Нацгвардії
До Чернівців повернулись 28 бійців Нацгвардії
До Чернівців повернулись 28 бійців Нацгвардії
Чернівчани вдома не служитимуть
Чернівчани вдома не служитимуть
krystik (krystik)
X
Орфографическая ошибка в тексте:

Оставить комментарий

Минимальная длина комментария 5 символов  Выход
Unknown user
Born
Born 13.10.2014 15:16:16
И это только начало - очень скоро хунта будет повержена!!
Ответить
Olga
Olga 13.10.2014 15:29:35
Я думаю, что пора власти задуматься и провести рефлексию, чтобы порнять к чему они привели военных и откуда взялось столько ненависти к правительству. На самом деле всё естественно и логично, потому как люди же не глупые,спокойно смотреть как нагло врут чиновники, обворовывая собственную армию, они не будут
Ответить
Виталий
Виталий 13.10.2014 15:55:44
и что опять Россия виновата ?!
Ответить
воля
воля 13.10.2014 16:40:05
Может они тоже в депутаты баллотироватся хотят, как и сын Порошенко, или тому можно, а им нельзя?
Ответить
Микола
Микола 13.10.2014 16:59:23
Не отпускают домой,знакомо,знакомо...
Ответить
Иван
Иван 13.10.2014 19:09:03
Под трибунал!!!
Ответить
Военком
Военком 13.10.2014 19:12:22
Та та та... Censored, повестку выбросил в унитаз, пусть ***ои служат, которым слава!
Ответить
аты баты
аты баты 13.10.2014 19:25:14
Ату их хлопцы, эти гады нас убивают и стравливают с русскими!
Ответить
Микола
Микола 13.10.2014 20:19:05
Для користувача Иван: А ты я смотрю ***ой?Чего не в зоне АТО??пацаны уходили на год службы,а служат уже почти два..а кто и уже два!
Ответить
Поросенко
Поросенко 14.10.2014 00:42:38
Это лишь начало! Следующий рас Парни - идите с оружием в руках и валите падлу!
Ответить
nata
nata 14.10.2014 05:15:44
Для користувача Микола:а наш ВАнюша небось на майдане прыгал..нельзя ему в Ато..у него льготы...таких знаешь как много!!!как дер**** в стране устраивать-они первые!,а как жаренным запахло-в кусты!
Ответить
Виталий
Виталий 14.10.2014 09:35:12
Для користувача nata: Это еще раз доказывает про то что наши политики ничего нестоят это просто хапуги -а вы идите за них голосуйте .А Армия это волеизявления народа а не тех "слуг"народа которые хотят чужими руками для себя построить блага!
Ответить
чернівчанка
чернівчанка 14.10.2014 13:24:43
Молодці!Вони роздягнуті іх відправляють як пушечне мясо на Восток!Ну так якщо хочете забрати у них життя дайте ім нормальні умови!Молодці!
Ответить
Olga
Olga 14.10.2014 13:38:08
Користувач чернівчанка: Молодці!Вони роздягнуті іх відправляють як пушечне мясо на Восток!Ну так якщо хочете забрати у них життя дайте ім нормальні умови!Молодці!поясніть будь ласка суть вашого коментаря?
Ответить
Olga
Olga 14.10.2014 13:47:01
Для користувача чернівчанка: я розумію з вашого коментаря що хлопці страйкують щоб їм дали хороші умови для смерті. Ви в свій розумі?
Ответить